Profil

1. Historie

Společnost byla založena v roce 2006 a od samého počátku se specializovala na stavební a technologickou rekonstrukci průmyslových objektů. Jednalo se o rekonstrukce střech, antistatických podlah, výměna oken, malby, komplexní rekonstrukce kancelářských prostor, silnoproudé rozvody, vzduchotechniku, MaR, klimatizace apod.
V průběhu vývoje společnost rozšířila svoji činnost na projektové řešení a aplikace  na další technologie pro systémová bezpečnostní řešení rozsáhlých areálů.

2. Současnost

V současné době využívá společnost zkušeností v řízení rozsáhlých staveb a stále více řeší komlpexní dodávky včetně stavebních činností. Dále zajišťuje projektování, servis a následnou péči o technologie, včetně vzdáleného dohledu.


3. Vize

Společnost si klade za cíl vytvářet systémová, komplexní technická bezpečnostní řešení a navrhovat takové aplikace, které budou korespondovat s postupem technického rozvoje a které budou minimalizovat bezpečnostní rizika. Být stále nadčasovou technicky progresivní společností. Současně si klade za cíl zdokonalovat odbornou, technickou a řemeslnou úroveň pracovních týmů.

 

Jaguard s.r.o. je člen BOHEMIA Asociace detektivních a ochranných služeb

BADOS